DUNA - Ekonomický, obchodní a mzdový systém

Nosným produktem jsou systémy DUNA, které se dodávají v různém složení modulů. DUNA ÚČTO, DUNA DE, DUNA OBCHOD, DUNA PROFI A DUNA MZDY. Softwarové licence se prodávají nebo pronajímají.

 

Duna 

DUNA DE - Ekonomický systém pro podnikatele a živnostníky

Informační systém pro podnikatele, kteří vedou daňovou evidenci. Zobrazuje komplexně hospodaření firmy a poskytuje výstupy potřebné pro stanovení základu daně podle Zákona o dani z příjmů. Sleduje příjmy a výdaje v Peněžním deníku v členění dle Vašich potřeb. Varianta KOMPLET obsahuje všechny běžné obchodní moduly.

 

 

Duna ÚČTO 

DUNA ÚČTO - Ekonomický systém pro malé a střední firmy

Informační systém pro firmy a podnikatele, kteří vedou účetnictví. Program je také plně přizpůsoben pro vedení účetnictví příspěvkových a nevýdělečných organizací. V plné verzi KOMPLET obsahuje všechny běžné obchodní moduly. Import XML pohledávek, homebanking.

 

 

Duna OBCHOD 

DUNA OBCHOD - Prodejní systém pro malé a střední firmy

Prodejní pokladny, všechny formy plateb. Automatická tvorba navazujících dokladů. Systém pro vedení skladových, obchodních a prodejních agend. Sklady A i B, průměrné, FIFO, pevné ceny. Fakturace. Objednávky. Možnost napojit datově na systém DUNA.

 

 

Duna MZDY 

DUNA MZDY - Moderní systém pro zpracování mezd a vedení personálních agend firem

DUNA MZDY je moderní systém na vedení personálních agend a zpracování mezd menším a středním firmám. Je plně kompatibilní s ekonomickým systémem DUNA s možností snadného přihrávání mzdových závěrek do účetnictví. Je použitelný i zcela samostatně.

 
10.05.2012
Zpráva účetní sw public

Toto je test zpráv v kategorii Účetní SW public